Art Design logo

Art Design

Projekty a realizace

Uspokojíme každého svou rozmanitostí. Zaručujeme vysokou kvalitu, servis a záruky na všechny námi dodávané výrobky a služby.

Smyslem a posláním našich projekčních prací je splnění všech představ investora o budoucím projektu a případné následné realizaci. Vše začíná důkladnou analýzou požadavků klienta, pokračuje konzultacemi pro identifikaci potřeb a optimální řešení. Následná studie vede k finálnímu projektu před realizací. Naše kvalifikované služby mohou být několikastupňové včetně výkonů profesí specialistů a autorizovaných techniků. Stejně jako naše realizační činnost je projekce rozdělena na interiér a exteriér. Zpracování dokumentace slouží jako podklad pro jednání s orgány veřejné správy schvalujícími potřebná povolení a také pro výběr dodavatelů a zhotovitelů interiérů a staveb. Součástí našich služeb je také konzultační a poradenská činnost.

Naší činností není jen vybavení staveb, ale také jejich případná rekonstrukce a modernizace. Po důkladné analýze cílových představ investora, případné studii a projektu jsme schopni bez jeho zbytečného zatížení realizovat veškeré práce a dodávky nutné k provozu daného objektu. V rámci vybavení domů, chat, bytů, půdních vestaveb nabízíme komplexní řešení a vybavení kuchyní, koupelen, pracoven, šaten, dětských, studentských a obývacích pokojů v dohodnutém rozsahu, ať už se jedná o stavební prvky, zařizovací předměty, typový či atypický nábytek. Ve veřejné sféře řešíme objekty s různým komerčním využitím. Specializujeme se především na administrativní budovy a centra. Jsme schopni dodat veškeré požadované produkty, tj. podlahy, podhledy, příčky, VZT, elektroinstalace a osvětlení, malby a dekorace včetně živých květin a zajistit všechny související práce specialistů.

Poskytujeme nábytek tuzemské i zahraniční výroby nebo navrhneme a vyrobíme nábytek atypický na míru dle vašich požadavků. Pro kompletní realizaci interiéru nabízíme další produkty a služby.

Dokážeme navrhnout a vybavit kanceláře i velká administrativní centra dle Vašich požadavků na cenu, design a kvalitu. Široký výběr nábytku v ekonomických, standardních i manažerských řadách zaručuje, že si u nás určitě vyberete. Jednotlivé řady se dají kombinovat a doladit různými prvky interiérových doplňků.

Naše firma nabízí širokou škálu provedení nábytku, s mnoha možnostmi kombinovat a vytvořit tak optimální řešení pro váš interiér, s ohledem na vaše požadavky a komfort. Nabízíme nejen bytový nábytek, ale i styl, design, trendy, barvy a filozofii. Všechny produkty se vyznačují kvalitou použitých materiálů, pečlivým provedením a originálním designem.

V naší nabídce najdete množství typů sedacího nábytku do kanceláří i bytů. Kancelářská produkce zahrnuje běžné pracovní židle, vyšší standard pro vedoucí pracovníky i luxusní manažerská křesla. Většina typů má různé druhy mechanik pro nastavení zdravého sezení, koleček, područek, křížů, kategorií látek. Na přání zákazníka lze tedy postavit specifickou židli a k ní přiřadit adekvátní židli jednací. Řada modelů má prodlouženou 5-tiletou záruku. Židle pro vybavení bytů a domů jsme schopni dodat v nejrůznějších materiálech od kovu, dřeva až po ratan a plast. Nabídku sedacích souprav tvoří výrobky domácí i zahraniční produkce s vyzkoušenou kvalitou konstrukce a čalounění (dřevo, kov, odolné látky a kvalitní kůže v mnoha odstínech).

V rámci realizace zakázek „na klíč“ máme vytvořenou celou síť externích firem všech potřebných profesí – jako např. elektro, podlaháři, sádrokartonáři, grafici, výrobci dveří a oken, odborníci na akustiku, kovovýrobci, aj.. Jedním z nejčastěji žádaných produktů jsou systémy variabilních přestavitelných příček z eloxovaného hliníku s nejrůznějšími výplňovými materiály. Lehčí mobilní příčky a paravány jsme schopni řešit pomocí dalších. Samostatnou oblastí našich služeb je vybavení interiérů uměleckými předměty od originálů obrazů a grafik po velmi kvalitní velkoplošné panoramatické fotografie s motivy z celého světa i Čech. Naší specialitou je i květinová výzdoba s profesionálním osazením živých květin. Zde používáme švýcarský patent pro minimální údržbu ve velkých administrativních centrech. Díky výše zmíněným službám a produktům jsme schopni vybavit jakýkoliv interiér dle Vašich individuálních potřeb.

V námi navrhovaných projektech domů vždy zohledňujeme individuální požadavky a představy klienta o moderním bydlení podle současných standardů. V urbanistickém a hmotovém řešení respektujeme danou lokalitu, v dispozičním řešení zase provozní potřeby investora. Domy jsou koncipovány tak, aby byla maximálně využita parcela a došlo k ideálnímu propojení domu s exteriérem. Také se snažíme o zohlednění všech současných trendů a požadavků na energetickou a materiálovou stránku staveb.

Součástí našich služeb jsou studie, projekty a realizace halových objektů tvořených na míru podle potřeb investorů. Vyznačují se kreativním designem, kdy architektonický výraz, podoba budovy a funkčnost jsou podporovány kvalitními konstrukcemi a inovativním řešením opláštění. Pro zajištění kompletní projektové dokumentace spolupracujeme v týmu s odborníky v oborech speciálních profesí řízených hlavním inženýrem. Pro realizace jsou vybírány osvědčené firmy v dodávkách administrativních, logistických a výrobních halových objektů – LIKO-S a.s., Kingspan a.s., Trimo CZ. Jde o firmy s evropským věhlasem, dlouhou historií, velkými zkušenostmi, jejichž realizované stavby jsou zárukou kvality a originálního vzhledu.