Art Design logo

Art Design

O nás

Zaměřujeme se na projekční a realizační činnost, odborně technické poradenství a projektovou přípravu v oblasti architektury.

ArtDesign - informace o firmě
Využitím vlastních kapacit, případně koordinací činností řešitelského týmu externích pracovníků potřebných profesí, jsme schopni Vám poskytnout široké spektrum i těch nejnáročnějších služeb, respektujících v maximální míře Vaše individuální potřeby a požadavky. Cílem je realizace zakázek se zvláštním důrazem na osobitý styl a výtvarnou stránku řešení.

Výroba navazuje bezprostředně na projekční činnost ak. arch. Tomáše Jiránka, absolventa VŠUP, oboru výstavnictví, scénografie, interiérové a nábytkové tvorby. Během poměrně krátkého působení se ART DESIGN dostal bez cílené reklamy do povědomí investorů a zákazníků právě zajímavě zpracovanými realizacemi s osobitým rukopisem jejich autora. Tyto realizace vycházejí z kvalitního řešení dispozic a zohledňují funkčnost, ergonometrii, účelnost i výtvarnou stránku.

Pro optimální vybavení řešených interiérů Vám předložíme rozsáhlou nabídku typového standardního i luxusního nábytku, prvků interiérového a technologického vybavení od tuzemských a zahraničních výrobců, se kterými naše společnost úzce spolupracuje. Na základě Vašeho přání a potřeb zrealizujeme v návaznosti na námi vypracovanou dokumentaci výrobu kvalitního atypického nábytku pro nejrůznější účely, včetně výroby replik a případného restaurovaní starožitného nábytku. Ke zvolenému typovému nábytku jsme schopni ve shodném designu navrhnout a vyrobit požadované atypické prvky a doplňky. Ve své činnosti se firma zabývá výrobou atypického nábytku nejen pro veřejné interiéry / bankovní domy, spořitelny, ředitelství podniků, počítačová centra, obchody, restaurační zařízení, hotely apod. , ale také výrobou kuchyňských linek, obývacích stěn, domácích barů a dalšího bytového vybavení.

Po letech úspěšné činnosti firma vytvořila nové typové řady kancelářského nábytku, které vycházejí ze zkušeností nabytých především při realizacích bankovních domů, pojišťoven a administrativních center. O kvalitě námi poskytovaných služeb svědčí i fakt, že klienty naší firmy jsou Česká spořitelna a.s., Pojišťovna GENERALI a.s., Mondi Štětí a.s., Blumenbecker Prag s.r.o., Povodí Ohře s.p., Pekass a.s., Nemocnice na Homolce v Praze, Svaz průmyslu a dopravy ČR, RPG Industries, Meva a.s., Partners Group, Glazura s.r.o., BF Logistics s.r.o., Dimension Data Czech Republic s.r.o., aj .. Další aktivitou je výstavní činnost, ve které firma dosáhla hned při prvních akcích výrazného úspěchu - cenu za nejlepší prezentaci na výstavách FIMA a FIBEX. V rámci realizace interiérů na klíč firma vybavuje své klienty i hodnotnými uměleckými díly a profesionálně adjustovanou květinovou výzdobou.